Przeprowadzki Firm

przeprowadzki biur, sklepów, bibliotek, archiwów

Przeprowadzka to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja. Przeprowadzkami zajmujemy się od 2006 roku,a naszym głównym celem jest zadowolony klient i nie uszkodzone przedmioty związane z przenosinami. Posiadamy trzy auta o różnej kubaturze, więc nasi klienci mogą wybrać dogodny dla siebie samochód. Najmniejszy, przeznaczony jest do przewozu pojedynczych przedmiotów, jak również maszyn i urządzeń. Średni, o kubaturze 23 m3, przeznaczony jest nie tylko do przewozu pojedynczych rzeczy, ale również do małych i średnich przeprowadzek. Największe auto o kubaturze 43 m3, przeznaczone jest do przeprowadzek wszelkich mieszkań i domów klientów, jak również dużych firm (auto posiada windę). 

Oferujemy Państwu szeroki zakres przeprowadzek na terenie Bydgoszczy i okolic, jak również na terenie kraju i zagranicy. Nie musicie Państwo w żaden sposób przygotowywać się do przeprowadzki, gdyż posiadamy odpowiedni personel, który wywiąże się z powierzonych im zadań (np. rozkręcanie i skręcanie mebli).

Nasza firma powstała, aby ułatwić Państwu trudny czas przeprowadzki. Jeśli chcecie Państwo przewieźć nietypowe sprzęty takie jak, np.: pianina, fortepiany, sprzęt medyczny i naukowy, to również świadczymy takie usługi. Kocami, pasami, folią strecz, taśmami, zabezpieczymy ten drogocenny sprzęt, aby nie doznał żadnego uszczerbku (posiadamy ubezpieczenie NNW Przeprowadzek).

Możemy pochwalić się referencjami od klientów i firm, które z zadowoleniem wystawiły je nam.

W razie potrzeby pomagamy w kwestiach logistycznych.

Podsumowując... Jeśli szykujecie się do przeprowadzki i nie wiecie jak się za to zabrać, Nasza firma ułatwi Wam to zadanie minimalizując koszty i straty. Wybierz Przeprowadzki Krzysztof Krzemkowski.

Jeśli Państwo zdecydują się na nasze usługi, można pobrać druk umowy załączony tutaj>>.

Jak przygotować się do przeprowadzki?Przeprowadzki Bydgoszcz


Wykonując przeprowadzki zawsze stawiamy oczekiwania klienta na pierwszym miejscu. Dobieramy zespół oraz pojazdy w taki sposób, aby przeprowadzka przebiegała sprawnie i optymalnie. Zlecenia realizują doświadczeni pracownicy.

Przeprowadzki lokalne


- Najwiecej zleceń dotyczy przeprowadzek na terenie Bydgoszczy oraz z Bydgoszczy do miejsc w promieniu do 120 km, jednak posiadamy również bogate doświadczenie w przeprowadzaniu przeprowadzek na terenie kraju i zagranicy.

Przeprowadzki nietypowe


- podejmujemy się zleceń transportu mebli, wyposażenia zakładów produkcyjnych, archiwów, sklepów i magazynów, maszyn, urządzeń chłodniczych itp. Taka przeprowadzka wymaga przygotowania odpowiedniego scenariusza i czasu na dokładne zaplanowanie wszystkich szczegułów.

Przeprowadzki firm


transpotr mebli, sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych. Posiadamytel 793 79 55 57

przeprowadzki Bydgoszczprzeprowadzki Bydgoszcz

przeprowadzki Bydgoszcz

PRZEPROWADZKI GALERIA

PRZEPROWADZKI BYDGOSZCZ

tanie przeprowadzki Bydgoszcz
przeprowadzki prywatne
przeprowadzki firm
przeprowadzki ceny
przeprowadzki krajowe
przeprowadzki międzynarodowe
transport mebli
transport komputerów i sprzętu biurowego
transport sejfów i mebli biurowych

KONTAKT

85-794 Bydgoszcz ul Zaruskiego 3

tel 52 343 75 82
kom. 793 79 55 57
biuro@przeprowadzkibydgoszcz.com.pl 

mieszkania Bydgoszcz | zbiorniki na olej napędowy | outsourcing sił sprzedaży | komory śrutownicze